به روز رساني برنامه

0 امتیاز
سوال شده 6 اردیبهشت 1397 در اپ استور توسط نيلو
بعد از آپديت ios 11 بعضي از برنامه هاي گوشيم كار نميكرد و وقتي ميزدم روي برنامه آلارم ميداد كه بايد آپديت كني در صورتي كه توي اپ استور هيچ آپديتي از برنامه وجود نداشت. گوشيمم iphone 6 لطفا بگيد چيكار كنم...

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 7 اردیبهشت 1397 توسط GeniusBarIR (1,570 امتیاز)
سلام

این مسئله به خاطر این هستش که این برنامه ها با به صورت ۳۲ بیتی  (مخصوص پردازنده های این نوع) نوشته شدن، قبل از iOS ۱۱ این برنامه های قابل اجرا بودن حتی با اینکه پردازنده دستگاه ۶۴ بیتی بود اما باز هم قابلیت اجرا این نوع برنامه ها رو داشت. از iOS 11 اپل خودش جلوی اجرای این نوع برنامه ها رو به علت سرعت کند اجراشون گرفت تا از این طریق توسعه دهنده های این برنامه ها رو وادار کنه تا برنامه ها رو با کد ها و به شکل سازگار با معماری ۶۴ بیتی به روزرسانی کنن. خیلی از برنامه ها هم این کار رو انجام دادن.

متاسفانه انگار برنامه های مدنظر شما از طرف توسعه دهنده به روز رسانی نشده و عملا تا توسعه دهنده ها برنامه ها رو به روز نکنن کاری از دست شما ساخته نیست. حتی برگشت به نسخه های قبل از iOS 11 هم امکان پذیر نیست. اگر میتونید باید از توسعه دهنده های برنامه های مدنظرتون درخواست کنید برنامه هاشون رو به روز کنن.

امیدوارم مفید بوده باشه. سوالی بود در خدمتتون هستم.

موفق باشید.
...